Mª Blanca Magro
tècnica comptable

blanca@pgrup.com

Compta amb una experiència laboral de més de vint-i-cinc anys treballant com a comptable en diferents assessories.

Dóna suport al Departament Comptable. S’encarrega de portar la comptabilitat de petites i mitges empreses, així com de confeccionar i presentar els impostos trimestrals (IVA, IRPF, etc.).

Lluís Aulina
soci director

lluis@pgrup.com

Montserrat Ibáñez
sòcia i advocada

montse@pgrup.com

Elena González Ruiz
responsable del departament laboral

elena@pgrup.com

Teresa Mulero
Graduada Social

teresa@pgrup.com

Yolanda Jaime
assessora laboral

yolanda@pgrup.com

Estrella Iglesias
assessora fiscal i comptable

estrella@pgrup.com

Roger Paris Dalmau
assessor fiscal i comptable

roger@pgrup.com

Mercedes Sabater
assessora comptable

merce@pgrup.com

Marta Ricart
responsable administració

administracio@pgrup.com

Lluís Aulina
soci director

lluis@pgrup.com

Montserrat Ibáñez
sòcia i advocada

montse@pgrup.com

Elena González Ruiz
responsable del departament laboral

elena@pgrup.com

Teresa Mulero
Graduada Social

teresa@pgrup.com

Yolanda Jaime
assessora laboral

yolanda@pgrup.com

Estrella Iglesias
assessora fiscal i comptable

estrella@pgrup.com

Roger Paris Dalmau
assessor fiscal i comptable

roger@pgrup.com

Mercedes Sabater
assessora comptable

merce@pgrup.com

Marta Ricart
responsable administració

administracio@pgrup.com